- 20%

Vichy – Capital Soleil Mbrojtës kundër njollave me ngjyrë 3 në 1 (SPF 50+)

Original price was: 3,700 Lekë.Current price is: 2,960 Lekë.

(Capital Soleil Anti Dark Spot Tinted 3 in 1 SPF 50+)

Përshkrimi i Produktit

Krem dielli me ngjyrë me faktor mbrojtës SPF 50+. Me veprim i trefishtë kundër njollave në lëkurë. Zbeh, korrekton dhe parandalon.

 • Teksturë jo e yndyrshme.
 • I përshtatshëm për te gjithë tipet e lëkurave.
 • Mbulim i menjëhershëm i njollave të errëta për një pamje uniforme. Njollat korrektohen ditë pas dite. Gjithashtu parandalon krijimin e të rejave.
 • Pa paraben.
 • Hipoalergjik

Përmban ujë termal Vichy.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Vichy

Linja

Ideal Soleil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

AQUA / WATER – CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE – HOMOSALATE – SILICA – ETHYLHEXYL SALICYLATE – ETHYLHEXYL TRIAZONE – C12-15 ALKYL BENZOATE – BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE – DROMETRIZOLE TRISILOXANE – BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – GLYCERIN – ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE – OCTOCRYLENE – PENTYLENE GLYCOL – STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER – CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES – POTASSIUM CETYL PHOSPHATE – PARFUM / FRAGRANCE – CAPRYLYL METHICONE – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – ALUMINUM HYDROXIDE – BUTYLENE GLYCOL – CAPRYLYL GLYCOL – CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT – DIMETHICONE – DISODIUM EDTA – INULIN LAURYL CARBAMATE – PEG-8 LAURATE – PHENOXYETHANOL – PHENYLETHYL RESORCINOL – POTERIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT – STEARIC ACID – STEARYL ALCOHOL – TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID – TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE – TOCOPHEROL – TRIETHANOLAMINE – XANTHAN GUM – ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / GINGER ROOT EXTRACT

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Capital Soleil Mbrojtës kundër njollave me ngjyrë 3 në 1 (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART