Buona – Simbiosistem drops

1,400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Simbiosistem pika është një shtesë ushqimore me bazë fermente laktike (Lactobacillus rhamnosus dhe Lactobacillus reuteri) e indikuar specifikisht për të favorizuar ekuilibrin e florës së zorrevë.
Veçanërisht fermentet laktike, që ndodhen në Simbiosistem pika, janë në formë të mikrokapsuluar dhe gastroprotektive, që i jep më shumë qëndrueshmeri produktit dhe rezitencë në tranzitin gastro-duodenal.

 • Simbiosistem pika është pa alergjenë.
 • Nuk përmban gluten dhe laktozë.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Nën 1 vjeç: 5 pika në ditë
 • Mbi 1 vjeç: 10 pika në ditë
 • Tundeni mire para përdorimit.
Firma

Buona

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

10ml

Vegetable oil; microencapsulated lactic ferments: Lactobacillus rhamnosus LR06, Lactobacillus reuteri LRE02.

SIMBIOSISTEM GOCCE DOES NOT CONTAIN GLUTEN NOR LACTOSE.

Each dose (10 drops) of Simbiosistem drops contains in microencapsulated form and gastroprotect:

1 billion of Lactobacillus rhamnosus.
1 billion of Lactobacillus reuteri.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Buona – Simbiosistem drops”

LART

×