- 10%

Buona – Nebianax 3% Nasal spray

(3 përshtypje mbi produktin)

1,125 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Buona – Nebianax 3% Nasal spray

Spray nazal Nebianax 3% nga Buona ndihmon në zhbllokimin e hundëve të bllokuara në rastet e ftohjes, rinitit dhe sinuzitit.

Falë efekteve të tij me funksion dekongjestiv, ndihmon në kullimin dhe reduktimin e sekrecioneve të hundës të cilat bllokojnë dhe irritojnë mukozën e hundës. Në të njëjtën kohë, ky spray mundëson një rikuperim të shpejtë dhe lehtëson frymëmarrjen dhe rikthen të ndjerit të aromave.

Nebianax 3% Nasal spray indikohet për personat me ftohje, rinit ose sinuzit.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni spray-n Nebianax 3% një herë në secilën vrimë të hundës.

Tek foshnjat aplikojeni 1 deri në 2 herë në ditë, tek fëmijët aplikojeni 2 deri në 3 herë dhe tek të rriturit maksimalisht deri në 4 herë në ditë.

Ruajeni produktin në një vend të freskët, të sigurt, larg fëmijëve. Mbajeni produktin të mbyllur pas përdorimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Buona

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

sodium chloride, sodium hyaluronate.

NEBIAL 3% nuk përmban konservues, duke reduktuar në këtë mënyrë mundësitë e reaksioneve alergjike.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Buona – Nebianax 3% Nasal spray
 • (blerës i verifikuar)

  Nder me te miret qe kemi perdorur familjarisht

 • Me i miri per foshnjen time

 • Zhbllokues hundesh shume I mire per bebin, bebit nuk I krijon bezdisje aspak.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART