- 15%

Buona – Milledi Viatminë D 1000IU

1,275 Lekë

Suplement ushqimor me vitaminë D.

Përshkrimi i Produktit

Buona  Milledi Viatminë D 1000IU

Vitamina D3 kontribuon në rritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek fëmijët. Në fakt, vitamina D kontribuon jo vetëm në përthithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit, por edhe në ruajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak. Për më tepër, vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar të fëmijëve dhe në ruajtjen e funksionit normal të muskujve.

 • Një xhel i butë siguron 1000IU vitaminë D3
 • Nuk përmban gluten

Udhëzime mbi përdorimin 

Rekomandohet të merrni 1 softgel në ditë pas ushqimit, përveç se nëse udhëzohet ndryshe nga mjeku juaj. Mund të përtypen ose gëlltiten me ujë.

Firma

Buona

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

30

Hazelnut cream (contains milk and hazelnut. Traces of soy); sunflower oil; jelly; resistance agent:
glycerol; pregelatinised maize starch; thickener: mono and diglycerides of fatty acids; cholecalciferol; vanillin; sweetener: sucralose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Buona – Milledi Viatminë D 1000IU”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART