- 15%

Buona – Energia Oro

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,591 Lekë.Current price is: 1,352.35 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Buona Energia ORO është një suplement ushqimor që vjen në flakonë mono-dozë të formuluar specifikisht për fëmijët.

Nutrientët që përmban Buona Energia Oro…ndihmojnë në gjendjet e lodhjes, astenive (dobësive jonormale fizike), dhe mungesës së oreksit që prek zakonisht fëmijët gjatë ndryshimit të stinëve ose kur ato kalojnë periudha stresuese për shkak të shkollës apo aktiviteteve sportive. Ky produkt është gjithashtu mjaft efektiv për të ndihmuar fëmijën për të rikuperuar nga sëmundjet.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza e rekomanduar është 1 flakon në ditë, siç është ose i holluar në ujë. Preferohet në mëngjes gjatë ushqimit.

Firma

Buona

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakonçina

Sasia

10 (x10ml)

Një flakon 10ml BUONA ENERGIA ORO përmban:

 • Royal Jelly titrated 1.3% in 10-HDA,
 • Dog rose dried extract,
 • Bilberry dried extract titrated 5% in anthocyanins,
 • Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, Honey.
 • BUONA ENERGIA ORO NUK PËRMBAN GLUTEN APO LAKTOZË

  Pështypjet mbi produktin
  • 4
   vlerësime
  • 5 Yje
   0%
   4 Yje
   100%
   3 Yje
   0%
   2 Yje
   0%
   1 Yll
   0%
  1 përshtypje për Buona – Energia Oro
  • Klajdi C.

   Të kendshme ne shije

  Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

  Jepni mendimin tuaj

  Produkte që mund t'ju interesojnë

  LART