- 15%

Buona – Difesa Oral Spray

Original price was: 1,123 Lekë.Current price is: 954.55 Lekë.

Spaj për dhimbje fyti (me propolis dhe echinacea)

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Buona Difesa spray përmban substanca aktive natyrale të afta të përforcojnë mekanizmat mbrojtës të fëmijë. Falë shijes së pëlqyeshme të luleshtrydhes është mjaft i përshtatshëm për fëmijë.

Buona Difesa spray përmban një kombinim:

 • Pure propolis, me një koncentrat të madh flavonoidesh, i seleksionuar, kontrolluar dhe i testuar mikrobiologjikisht. Veçoritë e propolisit janë të mirënjohura për shekuj me rradhe. Ai njihet si: anti-infektiv, imunostimulant, antiflogjistik dhe si anestezik lokal.
 • Echinacea angustifolia. Vetitë e Echinacea janë demostruar në një numër të madh studimesh klinike. Shquhen efektet: imunostimulant, anti-infektiv, antiflogjistik dhe antiviral.
 • Dog rose, i karakterizuar nga një sasi e lartë vitamine C, që njihet për vetitë antioksiduese.
 • Zink, mjaft i njohur për vetitë antivirale, i nevojshëm për mbështetjen e mekanizmave mbrojtës të vetë trupit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikimi është mjaft i thjeshtë falë paketimit praktik. Drejtoni sprajn nga fyti i fëmijës dhe shtypeni. Mundohuni të shmangni gjuhën. Për një efekt mbrojtës optimal produkti duhet përhapur mbi gjithë fytin.

 • 2-3 aplikime, 3-4 herë në ditë

Mund ta përsërisni sprucimin nëse nuk arrini ta hidhni në fyt.

Firma

Buona

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

15ml

Hydroglycerine Echinacea angustifolia extract, hydroglycerine propolis extract titrated 12 mg/ml in total flavonoids, Dog Rose dried extract titrated 70% in Vitamin C, Zinc gluconate

BUONA DIFESA NUK PËRMBAN GLUTEN DHE LAKTOZË.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Buona – Difesa Oral Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART