Bruschettini – Lantigen B

1,014 Lekë

Kategoria:

Përshkrimi i Produktit

Bruschettini – Lantigen B

Lantigen B përdoret për sëmundjet invazive të shkaktuara nga hemofilus influenza të tipit B dhe kushte të tjera. Lantigen B gjithashtu mund të përdoren për qëllime që mund të rekomandohet nga mjeku. Lantigen B Drops vepron duke aktivizuar përgjigjen imune të varur nga qelizat T ndaj antigjeneve.

Përbërësit aktivë:

 • branhamella catarrhalis
 • haemophilus influenzae type B
 • klebsiella pneumoniae
 • staphylococcus aureus
 • streptococcus pneumoniae type 3
 • streptococcus pyogenes group A
0/5 (0 Reviews)
Firma

Bruschettini

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

18ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bruschettini – Lantigen B”

LART