Bronchostop – Shurup për kollë me sekrecione (sine)

540 Lekë

Qetësues i kollës dhe ekspektorant (largues i sekrecioneve)

 • Pa alkol, pa sheqer
 • Perfekt për tu përdorur gjatë natës
 • E përshtatshme për fëmijë mbi 2 vjeç dhe të rritur.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Qetësues i kollës dhe ekspektorant (largues i sekrecioneve)

Një shurup me përmbajtje tradiocionale me bazë bimore që lehtëson ndjesinë e kollës dhe nxit largimin e sekrecioneve.

 • Principi aktiv 100% bimor!
 • Përmban ekstrakt të Tymusit dhe Alteas (Althaea officinalis):
 • Ekstrakti i tymusit nxit nxjerrjen e sekrecioneve dhe zgjeron bronket. Vaji esencial i Tymusit ka gjithashtu një efekt antispetik.
 • Rrënjët e Alteas lehtësojnë irritimin e mukozës dhe reduktojnë nevojën për tu kollitur.
 • Pa alkol, pa sheqer
 • Perfekt për tu përdorur gjatë natës

Shije dhe aromë frutash!
Pleasant thyme and raspberry flavor – therefore especially recommended for children! But also adults like their fruity taste.

Udhëzime mbi përdorimin

E përshtatshme për fëmijë mbi 2 vjeç dhe të rritur.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bronchostop – Shurup për kollë me sekrecione (sine)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART