Braderm – Verruxine Gel

1,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Braderm – Verruxine Gel

Braderm Verruxine Gel është një xhel i ideuar për trajtimin e lythave. Paketimi i cili përmban furçë, e bën shumë të lehtë aplikimin direkt në lythin përkatës. Krijon një film mbrojtës që promovon shërimin dhe parandalon përhapjen e virusit të lythave.

Produkti bazohet në :

 • Urea 35%
 • Allantoin
 • Acidi salicilik
 • Acid mandelik
 • Acid citrik
 • Acid laktik
 • Tea tree oil

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël produkti në pjesën e prekur, prisni disa minuta që ajo të thahet dhe më pas hiqni mbetjen e bardhë. Përsëriteni aplikimin 2/3 herë në ditë me këshillën e mjekut.

Firma

Braderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Urea, Aqua, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Polyvinyl Alcohol, Mandelic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia Oil, Thuja Occidentalis Leaf Oil, Sodium Acetate, Methyl Acetate, Limonene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Braderm – Verruxine Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART