- 5%

Blenuten – ColaCao (1-10 vjeç)

Original price was: 2,678 Lekë.Current price is: 2,544.10 Lekë.

Për plotësimin e nevojave ushqimore ditore të femijëve mbi një vjeç.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Blenuten – ColaCao

Blenuten ColaCao është një suplement ushqimor i ekuilibruar për të plotësuar dietën e fëmijëve, për rritjen e tyre normale dhe zhvillimin fizik.

Përberja e tij përshtatet me nevojat e të vegjëlve nga mosha 12m+.

Është efektiv sepse ka në përbërjen e tij kalcium, hekur, zink dhe 13 vitamina, ka një përmbajtje të ulët laktoze, pra ka një tolerancë dhe tretshmëri të shkëlqyer. Blenuten siguron laktobacile, bifidobaktere dhe fruktooligosakaride, të lidhura me maturimin e mbrojtjeve natyrore dhe ekuilibrin e florës së zorrëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Shtoni 4 lugë Blenuten ColaCao në një gotë 160 ml ujë të ngrohtë dhe tundeni derisa të tretet plotësisht.
I përshtatshëm si mëngjes ose si një vakt i ndërmjetëm.

Firma

Blemil

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

12+

Forma

Kuti

Sasia

800gr

Maltodextrin, ColaCao (Sugar, Defatted Cocoa Powder, Kolamalte Cereal Cream: Wheat Flour, Malt Extract (Barley and Rye), Natural Flavour: Cola nut extract, calcium phosphate, aromas, salt), Vegetable oils (palm oils, palmiste, sunflower and high oleic sunflower), Milk proteins (lactose), Medium Chain Triglycerides (MCT), Mineral Sales (Potassium Citrate, Magnesium Citrate, Potassium Phosphate, Sodium Phosphate, Calcium Phosphate, Sodium Citrate, Calcium Carbonate, Potassium Chloride, calcium chloride, calcium hydroxide, calcium citrate, iron sulfate, zinc sulfate, manganese sulfate, copper sulfate, potassium iodide, sodium selenite), Fructooligosaccharides, Emulsifier (soy lecithin), Vitamin complex (Vitamins: C, Nicotinamide, E, Pantotenat or calcium, B6, B2, B1, A, Folic Acid, Biotin, K, D and B12), Fish Oil (rich in DHA), Antioxidants (Mixture of Tocopherols and Ascorbyl Palmitate), Bifidobacteria and Lactobaccilles (Bifidobacterium infantis IM1 and Lactobacillus rhamnosus)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Blenuten – ColaCao (1-10 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART