Bizon Power – Stimulant seksual bimor për meshkuj & femra

(1 përshtypje mbi produktin)

8,200 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Bizon Power – Stimulant seksual bimor për femra dhe meshkuj

Indikohet në rastet e:

 • Çrregullimeve të ereksionit
 • Ejakulimit të hershëm (prematur)
 • Rënies së dëshirës seksuale
 • Uljes së spermatogenezës
 • Pakënaqësisë dhe mosgatishmërisë tek gratë.

Udhëzime mbi përdorimin

1 kapsulë 1 orë përpara aktit seksual ose 30 minuta para ushqimit.

Përdoret pa rekomandimin e mjekut (pa recetë).

Kujdes!

Mos e përdorni Bizon Power nëse keni probleme kardiake, anemi, tension arterial të pakontrolluar edhe pse përdorni barna, në keto raste këshillohuni me mjekun apo farmacistin tuaj.

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bizon Power – Stimulant seksual bimor për meshkuj & femra
 • .

  Te jet i efekshem

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART