- 10%

Curasept – Biosmalto Azione D’Urto

702 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Biosmalto – Pastë për trajtim intensiv të ndjeshmërisë së dhëmbëve për të rritur.

Veprimi i kombinuar i mikrokristaleve specifike mbron dhe rindërton indet e dhëmbëve të qumështit dhe dhëmbëve të përhershëm, duke i bërë ata më rezistentë ndaj sulmeve  nga bakteret, ushqimi, pijet dhe refluksi gastroezofageal. Parandalon prishjen e dhëmbëve dhe pengon formimin e pllakës bakteriale. Rindërton dhe ri-mineralizon smaltin dhe dentinin. Mbron nga erozioni i acidit dhe gërryerja.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet përdorimi dy herë në ditë në sasi të vogël, duke vazhduar deri në një javë pas zhdukjes së simptomave. Më pas vazhdon trajtimi me Biosmalto pastë për trajtim të përditshëm. Nuk është nevoja të shplahet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Biosmalto Azione D’Urto”

LART