Biosline – Bio45 Energy

2,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

E gjithë energjia e Guaranës dhe 45 elementë aktivë ushqyes organikë.
Bio45 Energy është një shtesë ushqimore me Guarana, vitamina, minerale dhe ekstrakte perimesh nga ferma organike.
Formula e balancuar është e pasur me Guarana, që ju jep energji dhe shtytje dhe kompenson një dietë të varfër. Çertifikimi organik garanton “natyralitetin” e bimëve dhe respekton ciklin e tyre të rritjes, si dhe një sasi të përshtatshme mikronutrientesh.
Origjina organike ju garanton që nuk ka mbetje të modifikimeve gjenetike, pesticideve, fertilizues kimik ose metale.

Kur ta përdorim
Përdoreni si suplement gjatë periudhave të stresit të shtuar dhe lodhjes fizike dhe mendore.

Përdorimi
2 deri 4 tableta në ditë

Çfarë përmban
Vitamina: B1, B2, B5, B6, B9, B12, C, D2, E, PP; Beta-carotene, Biotin, Inositol, PABA, Choline. Minerale: Hekur, kalcium, Magnez, Zink, Manganese, Baker, Jod, Selenium, Krom, Fosfor. Perberesit organik: frutin e pjeshkes, frutin e ananasit, frutin e portokallit, frutin e bananes, rrenje panxhari, rrenje karrote, echinacea, frutin e luleshtrydhes, frutin e limonit, frutin e molles, fara bizelesh, frutin e domates, rooibos leaves, gjethe spinaqi, caj jeshil, frutin e kungullit, spirulina dhe guarana.

 • Pa gluten
 • E përshtatshme për vegan
 • Pa laktozë
Firma

Biosline

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biosline – Bio45 Energy”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART