- 20%

Bioscalin – TricoAGE 45+ vitamina

2,496 Lekë

Shtesë ushqimore për femra mbi 45 vjec.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioscalin – TricoAGE 45+

Shtesë ushqimore për femra mbi 45 vjec. Me Biogenina, një formulë e patentuar që përmban biotine, bakër dhe zink.

Ndihmon në forcimin e flokëve dhe përshpejton rritjen.

Mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe mban të shëndetshëm flokët, thonjtë dhe lëkurën.

Bakri gjithashtu ndihmon ne kohëzgjatjen e ngjyrës së flokëve.

Falë teknologjisë së patentuar R-Plus, një sistem inovativ që kombinon një shtresë speciale tabletash për çlirimin gradual, sigurohet përthithja optimale. Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet një tabletë në ditë merret mundësisht në mëngjes ose me vaktin kryesor.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioscalin

Mosha

40+

Forma

Tableta

Sasia

30

Cellulosa microcristallina, calcio fosfato; Bioequolo (Soia fermentata*, Ajuga (Ajuga reptans L. foglie estratto secco), Addensante: idrossi-propil-metilcellulosa; Isoflavoni di soia (Soia Glycine max (L.) Merr.) semi estratto secco), Zinco bisglicinato, Antiagglomerante: Mono e digliceridi degli acidi grassi; Borragine (Borago officinalis L. olio, Destrine di Tapioca), Antiagglomerante: Silicio biossido; Biogenina (Calcio D-pantotenato, N-(3-aminopropil)-tetrametilendiammina tricloridrato, D-biotina), Colorante: Titanio biossido; Rame bisglicinato, Rutina, Coloranti: Ferro ossido rosso, Ferro ossido giallo; Acido folico, Resveratrolo.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioscalin – TricoAGE 45+ vitamina”

LART