- 10%

Bioscalin – TricoAGE 45+ Balsam Anti-aging

1,680 Lekë 1,870 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Flokët e dobësuar fitojnë butësi dhe shkëlqim me balsamin  TricoAGE 45+ Anti-aging

Aplikimi i  balsamit pas larjes së flokëve është sekreti për ti mbajtur të butë, të mëndafshtë dhe me shkëlqim, larje pas larje. Ndjekja e një rutine bukurie bëhet e domosdoshme, për më tepër kur shenjat e viteve që kalojnë bëhen më të dukshme. Tek gratë, ndyshimet hormonale që ndodhin në trup pas moshës 45 vjeç, gjatë dhe pas menopauzës, mund ti bëjnë flokët më të dobët, më të holle dhe dukshëm më të thatë.

E formuluar specifikisht nga Laboratoret Giuliani për të rivendosur fortësinë, butësinë dhe shkëlqimin tek flokët e hollë dhe të dobësuar,  Balsami Bioscalin ® TricoAGE 45+ është produkti ideal për të ushqyer flokët dhe për ti mbajtur të butë dhe të mbrojtur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas larjes në flokë të lagur duke e shpërndarë në të gjithë gjatesinë, lëreni të veproje 3-5 minuta dhe shplajeni.

Firma

Bioscalin

Linja

TricoAGE 45+

Mosha

40+

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioscalin – TricoAGE 45+ Balsam Anti-aging”

LART

×