- 10%

Bioscalin – Signal Revolution Shampo

2,250 Lekë 2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bioscalin ka ideuar këtë produkt, një shampo kundër rënies, ideale për të forcuar efikasitetin e produkteve kundër rënies. Falë patentës S-R, Signal Revolution E Bioscalin është në gjendje të veprojë në fibrën e flokut dhe në skalp. Kjo shampo kundër rënies është ideale në rastet e flokëve të dobët dhe të holluar, duke pastruar  butësisht  lëkurën pa e sulmuar , duke ndihmuar në zbutjen e irritimeve.

Përse duhet të përdorni Signal Revolution shampo kundër rënies së Bioscalin?

 • Rrit efikasitetin kundër rënies të çdo trajtimi lokal
 • Vepron në fibrën e flokut dhe në skalp
 • Pastron butësisht lëkurën pa e sulmuar
 • Zbut irritimet

Kur duhet ta perdorni këtë produkt?

Në rast të flokëve të dobët dhe të holluar, për të përgatitur skalpin për të marrë trajtimin lokal Bioscalin® Signal Revolution
Ideal dhe përdorimi i përditshëm për të mbrojtur flokët.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni si një shampo normale gjatë çdo larjeje. Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni derisa të formohet një shkumë delikate. Lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas shplajeni.

Firma

Bioscalin

Linja

Signal Revolution

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioscalin – Signal Revolution Shampo”

LART

×