- 10%

Bioscalin – Physiogenina Ampula kundër rënies së flokëve për meshkuj dhe femra

(1 përshtypje mbi produktin)

4,212 Lekë 4,680 Lekë

(Physiogenina Vials Man and Woman)

Përshkrimi i Produktit

Zgjidhje për rënien e flokëve?
Inovacioni Physiogenina: formula e re pararojë e Bioscalin ampula kundër rënies për femra dhe meshkuj.

Ndryshimet e stinëve, ndotja, duhanpirja, dieta e pabalancuar, stresi : në rast rënie të flokëve, në femra dhe meshkuj, shkaqet mund të jenë të ndryshme. Kur dobësimi dhe rënia e flokëve është e përkohshme, jo e lidhur me moshën, një veprim direkt tek bulbi i flokut do të ishte ideal.

Bioscalin ® Ampula për meshkuj dhe femra me Physiogenina është një zgjidhje inovative në trajtimet kundër rënies së flokëve, për të kundërshtuar rënien e përkohshme  dhe fillimin e dobësimit të flokëve tek meshkujt dhe femrat në një mënyrë edhe më efektive. Në këtë formulim ndodhet Physiogenina , një kompleks inovativ i përbërësve aktivë që mbështesin funksionin fiziologjik të folikulit të flokëve.

Krahas produkteve për rënien e flokëve, produktet topike kanë avantazhin e veprimit direkt në bulbin e flokut: ky është efektiviteti i Bioscalin ®  Physiogenina ampula kundër rënies .

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë. Një trajtim 3 mujor është i rekomanduar. Produkti mund të aplikohet në skalp të thatë ose të lagur.

Firma

Bioscalin

Linja

Physiogenina

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioscalin – Physiogenina Ampula kundër rënies së flokëve për meshkuj dhe femra
 • Avatar

  Anonymous


  Sh e kenaqur nga ampulat Bioscalin. Renia e flokeve me eshte reduktuar goxha

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×