Zbritje

Bioscalin – Nutri Color

1,000 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Bioscalin – Nutri Color

Trajtim ekskluziv i lyerjes së flokëve me Bioscalin – Nutri Color i cili forcon flokët, u garanton atyre shkëlqim, ngjyrë më intensive duke i bërë të duken të shëndetshëm dhe tepër të butë.

Bioscalin Nutri Color është formuluar me 3 përbërës aktivë :

 • PG3A
 • CronoBiogenina
 • Hair Barrier Complex

Përbërës, të cilët veprojnë së bashku për të siguruar një ngjyrë tepër afatgjatë tek flokët tuaj.

 • Pa amoniak
 • Pa resorcinol
 • Pa parafenilenediamin
 • Pa konservantë
 • Pa aromë

Kujdes:

Lyerjet e flokut mund të shkaktojnë reaksione alergjike, që mund të jenë të rënda. Mos e lyeni flokun nëse:

 • Ju keni skuqje në fytyrë dhe skalp ose nëqoftëse skalpi është i ndjeshëm, i irrituar dhe i dëmtuar.
 • Ju keni pasur një reaksion pas lyerjes së flokut.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Bioscalin

Mosha

Të gjithë

Forma

Kuti

Sasia

40ml, 60ml

Nuanca

1 (Nero), 3 (Castano Scuro), 4 (Castano), 4.36 (Cioccolato), 5 (Castano chiaro), 5.3 (Castano chiaro dorato), 5.6 (Mogano), 6.3 (Biondo Scuro Durato), 7 (Biondo), 7.36 (Nocciola)

Balancing Serum : Aqua, Hydroxyethylcellulose, Silicone quaternium-8, Sodium Hydroxymethylglycinate, PPG-26-Buteth-26, Lactic acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Betaine, Inositol, Xylitol, Panthenol, Cocodimonium Hydroxy Hydpropyl Silk Amino acids, vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Parfum, Taurine, Zea Mays, Bisabolol, Calendula Offìcinalis. Coloring Cream: Aqua, Laureth-3, Cetearyl Alcohol, Ethanolamine, Polysorbate 80, Petrolatum, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Propylene Glycol, Laureth-4, Glycol Distearate, Sorbitan Stearate, Bisamino PEG / PPG-41/3 Aminoethyl PG- Propyl Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitan Oleate, Gtoceryl isostearate, Cocos Nucifera Oil, Oleyl Alcohol, Stearic Acid, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-22, Xylitol, Inositol, Taurine, Betaine, Calcium Pantotothenate , Sodium Hydrosulflte, Ceteareth-20, Palmitic Acid, Ethylene / Styrene / Acrylates Copolymer, Ceraraide 3, Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium EDTA, Cera Alba, Lecithin, Sodium Sulfite, Erythorbic Acidrea, Etidedronic Acid, Ethylparaben, Propylhylparabenolid , Silica, Isoeetyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Sodium Methylparaben, Sodium Dehydroacetate,Sorbic Acid, Resorcinol, m-Aminophenol, 2-MethylresorcinoI, 2,4 -Diaminophenoxyethanol Sulfate. Cream Detector : Aqua, Hydrogen Peroxide, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Etidronic Acid, Oxyquinoline Sulfate. Restorative treatment: Aqua, Maltitol, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol, Polyquaternium-32, Limnanthes Alba Seed Oil, Paraffinum liquidum, Ceteth-20, Rosmarinus Officinalis, Betaine, Inositol, Tocopheryl Acetate, Xylitol, Pheno-6Gethan 1G , Imidazolidinyl Urea, Parfum, Taurine, Amodimethicone, Lactic Acid, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl silanetriol, Ascorbyl Palmitate, BHA, Disodium EDTA, Silk Amino Acids, Phenyl Laurel, Silicone Quatemium-4, Trimeth-15 Cetrimonium Chloride, Polyglyceryl-3 Distearate, Sodium Hydroxide, Calcium Pantothenate, Spermidine HCl, Biotin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioscalin – Nutri Color”

LART