- 30%

Bioscalin – Nova-Genina

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,120 Lekë.Current price is: 2,184 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shtese ushqimore, e indikuar për femra dhe meshkuj.

Ideale në rastet kur flokët janë të dobët ose duke rënë, si shkak i stresit, ndryshimit të stinëve, ushqyerjes së çrregullt dhe ekspozimit në diell. SincroBiogenina është e përbërë mga CronoBiogenina Biotina dhe Zinku, të nevojshem për mirëmbajtjen e flokëve të shëndetshëm dhe sintezën normale të kreatinës, dhe një kompleks ekskluziv me anti-oksidantë (vitis vinifera, selenium, olea europea) të përzgjedhur për mbrojtjen nga radikalet e lira që dëmtojnë flokët. Nderkohë, falë teknologjisë inovative R-Plus (mundëson një çlirim gradual të tabletës) të gjithë lëndët aktive arrijnë në zorrë, ku fillojnë të çlirohen gradualisht duke favorizuar një përthithje optimale.

Pa ngjyrues. Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet një tabletë në mëngjes ose në drekë pas ushqimit.

Firma

Bioscalin

Linja

Physiogenina

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioscalin – Nova-Genina
 • .

  Pershendetje! A kane ndikim ne gjidhenie keto vitamina?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART