- 20%

Bioscalin – Shampo kundër zbokthit (normal – të yndyrshëm)

1,376 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioscalin Anti-Dandruff Shampoo for Normal-Oily Hair 

Shampo e karakterizuar nga një përzierje e përbërësve aktivë që lufton zbokthin duke ndihmuar në rivendosjen dhe ruajtjen e ekuilibrit të mikrobiomës. Shampo, duke hequr mjedisin oksidativ dhe kushtet e asfiksuara që krijohen në prani të sebumit të tepërt, pastron lëkurën e kokës dhe lehtëson kruajtjen.

 • E përshtatshme për Burra dhe Gra
 • Për  skalp të yndyrshëm dhe zbokth i thatë
 • Përfitimet: Mirëqenia e skalpit, Flokët e pastër, Eliminon zbokthin e dukshëm

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur duke u kujdesur që ta lini të veprojë për 2 minuta, më pas shpëlajeni mirë.
Rekomandohet përdorimi i produktit 2/3 herë në javë për të paktën dy muaj.
Përdorimi i vazhdueshëm i produktit ndihmon në parandalimin e rishfaqjes së zbokthit.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bioscalin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioscalin – Shampo kundër zbokthit (normal – të yndyrshëm)”

LART