Bioritmon – Energy Defend

1,525 Lekë

Suplement ushqimor me shije vanilje që ju ofron energji dhe përforcon sistemin imunitar

Përshkrimi i Produktit

Bioritmon Energy Defend

Energy Defend është një suplement i liçensuar për veprim të dyfishtë: kundër lodhjes dhe dobësisë trupore si dhe suport i mekanizmave mbrojtës imunitar.

 • Suplement ushqimor në trajtë bustine me shije vanilje.
 • Pa përmbajtje laktoze, gluteni.
 • I përshtatshëm për mosha mbi 3 vjeç.

Përbërësit kryesorë:

 • Kompleks i 3 shtameve probiotike të studiuar in vivo dhe in vitro – nxisin ekuilibrin e mikrobiotës të zorrëve, të cilat rrisin imunometabolizmin.
 • Vitaminat B6, B9 dhe B12 – kontribuojnë në metabolizmin normal energjetik dhe ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe dobësisë trupore.
 • Vitamina D – ndihmon mirëfunksionimin e sistemit imunitar.
 • Frukto-oligosaharidet.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni një bustinë në ditë direkt në gojë pa i shtuar ujë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synojnë të përdoren si zëvendësues i një dietë ushqimre të larmishme dhe të ekuilibruar. Produkti përmban poliole, për pasojë konsumimi i tepërt mund të ketë efekt laksativ. Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, konsultohuni fillimisht me mjekun tuaj.

Firma

Dompe

Mosha

3+

Forma

Bustina

Sasia

14

sorbitol; fructo-oligosaccharides; SynBalance BL (Bifidobacterium animalis susp. lactis BL050); SynBalance LA (Lactobacillus acidophilus PBS066); SynBalance LP (Lactobacillus plantarum PBS067); aroma; anti-caking agent: silicon dioxide; vitamins: vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), folic acid (pteroylmonoglutamic acid), vitamin D (cholecalciferol), vitamin B12 (cyanocobalamin).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioritmon – Energy Defend”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART