Biorga – Cystiphane shtesë ushqimore për flokë dhe thonj të shëndetshëm

(1 përshtypje mbi produktin)

3,900 Lekë

(Cystiphane Food Supplement)

Përshkrimi i Produktit

Biorga – Cystiphane shtesë ushqimore

Cystiphane shtesë ushqimore, ka një efekt të dyfishtë për të pasur flokë dhe thonj të shëndetshëm falë formulës së pasur me përbërës aktiv inovativ:

 • Ndihmon flokët dhe thonjtë të rifitojnë fortësinë dhe vitalitetin e tyre
 • Vepron si një barrierë mbrojtëse kundër elementeve të jashtëm

Një formulë inovative për një veprim të avancuar.

 • Vitamina B6 kontribuon në sintezën normale të cisteinës
 • Zinku ndihmon në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ

Doze unike
• 2000 mg/ditë cisteinë me bazë bimore

Udhëzime mbi perdorimin:

 • Këshillohet marrja e 2 tabletave 2 herë në ditë pas ushqimit
 • Rekomandohet kurë 3 mujore
 • Për rezultate më të mira kombinojeni me Cystiphane Biorga Shampo kundër rënies së flokëve dhe locionin e të njejtës linjë.
Firma

Biorga

Linja

Cystiphane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

120

L-Cystine, Agent d’enrobage : Cellulose Microcristalline, Antiagglomérant : Talc, Agent d’enrobage: Hydroxypropylméthylcellulose, Sulfate de Zinc, Affermissant : Carboxyméthyl Cellulose Sodique, Antiagglomérant : Stéarate de Magnésium, Arginine, Vitamine B6, Agent d’enrobage : Acide Stéarique, Titanium Dioxide, Cire de Carnauba, Colorant : Riboflavine.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Biorga – Cystiphane shtesë ushqimore për flokë dhe thonj të shëndetshëm
 • Anxhela A.

  👍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART