Biorga – Cystiphane Shampo për rënien e flokeve kronike ose sezonale

1,800 Lekë

(Cystiphane Anti-Hair Loss Shampoo)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biorga – Cystiphane Shampo për rënien e flokeve kronike ose sezonale

Cystiphane Biorga shampo kundër rënies së flokëve ofron një veprim efektiv për të ndihmuar rënien e flokëve:

 • Ngadalëson rënien e flokëve
 • Mbron fibrën e flokëve nga faktorët e përditshëm dëmtues
 • Butësisht pastron pa e tharë dhe respekton balancën natyrale të skalpit.

Një formulë inovative për një veprim të avancuar

 • Zinc pyrithione ngadalëson rënien e flokëve dhe rrit dendësinë.
 • Cisteina dhe vitamina B6 mbron bulbin e flokut nga agjentët e jashtëm.
 • Acidi Hialuronik parandalon tharjen e flokut dhe redukton irritimet e skalpit.
 • Baza pastruese me tolerancë të lartë pastron butësisht flokun pa e tharë dhe e bën stilimin më të lehtë.

Formulë me tolerancë të lartë

 • 0% paraben
 • 0% phenoxyethanol
 • 0% silikon
 • 0% parfum
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi perdorimin

 • Aplikojeni ne flokë të lagur duke e masazhuar butësisht. Lëreni për pak minuta dhe më pas shplajeni.
 • Përdoreni 3 herë në javë vetëm ose në kombinim me Cystiphane locion kundër rënies së flokëve për rezultate më të mira.
 • Në rast kontakti me sytë, shplajeni menjeherë.
Firma

Biorga

Linja

Cystiphane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Disodium Cocamphoacetate, Cocamide Mea, Zinc Pyrithione, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Peg-80 Glyceryl Cocoate, Pyridoxine HCL, Tetrasodium Edta, Zinc PCA, Sodium Polyaphtalenesulfonate, Sodium Acetate, Acetyl Cysteine, Sodium Hyaluronate, Isopropyl Alcohol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biorga – Cystiphane Shampo për rënien e flokeve kronike ose sezonale”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART