Biorga – Cystiphane locion kundër rënies së flokëve

4,200 Lekë

(Cystiphane Anti-Hair Loss Lotion)

Përshkrimi i Produktit

Biorga – Cystiphane locion kundër rënies së flokëve

Falë formulës unike dhe inovative, Cystiphane Biorga locion kundër rënies së flokëve ofron një veprim të plotë në rënien e flokëve dhe ndihmon të rivendosni shëndetin e plotë të flokëve tuaj:

 • Ngadalëson rënien e flokëve
 • Stabilizon dendësinë e flokëve
 • Mbron flokët nga agjentët e jashtëm dëmtues.

Me teksturën e lehtë dhe të këndshme, locioni kundër rënies së flokëve Cystiphane përthithet shpejt, nuk irriton skalpin dhe e bën stilimin edhe më të lehtë.

Formulë inovative për rezultate maksiale

 • Viniferina, e ekstraktuar nga rrushi, zgjat jetëgjatësinë e qelizave në bulbin e flokut
 • Cisteina dhe vitamina B6 rrisin efektin e viniferinës dhe mbrojnë flokun nga agjentët e jashtëm
 • Piroctone olamina redukton inflamacionin e skalpit të krijuar nga mikroorganizmat (Malassezia) dhe inkurajon rritjen e flokëve.

Formulë me tolerancë të lartë

 • 0% paraben
 • 0% phenoxyethanol
 • 0% parfum
 • Hipoalergjik
 • Teksturë jo e yndyrshme, jo e ngjitshme

Udhëzime mbi perdorimin:

• Aplikoni 1 spraj në skalp të thatë një herë në ditë për 6 javë, preferohet në darkë.
• Pas 6 javëve, aplikohet 1 spraj 3 herë në javë.
• Masazhojeni butësisht dhe mos e shplani.
• Në rast kontakti me sytë, shplajeni menjëherë.

Firma

Biorga

Linja

Cystiphane

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

125ml

Aqua, Alcohol Denat, Methylsilanol Mannuronate, Methylpropanediol, Peg-12 Dimethicone, Glycerin, Piroctone Olamine, Ethylargininoate Acetamidomethionamide HCL, Pyridoxine HCL, Butylene Glycol, Vitis Vinifera (Grape) Vine Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biorga – Cystiphane locion kundër rënies së flokëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART