- 50%

Biorga – Alphane Zinc

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 1,450 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biorga – Alphane Zinc

Alphane Zink Capsule është një shtesë ushqimore që synon të garantojë furnizimin optimal të Zinkut të nevojshëm për funksionimin e duhur të qelizave të lëkurës, veçanërisht në kontekstin e lëkurës së re të prirur ndaj papërsosmërive.

Zinku është një element gjurmë thelbësor tek njerëzit. Është në qendër të shumë mekanizmave biologjikë dhe për këtë arsye ndërhyn në funksionimin e organizmit në shumë nivele. Lidhur me lëkurën, Zinku pengon aktivitetin e një enzime të përfshirë në prodhimin e sebumit.

Udhëzime mbi përdorimin

Një kapsulë në ditë duhet të gëlltitet në mëngjes me stomak bosh me një gotë ujë, ose siç rekomandohet nga mjeku juaj. Këshillohet të përdorni këtë suplement ushqimor si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar.

Firma

Biorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

NutrientëtMesatarja për kaps.% DDR
Zinc element 15mg 100%
Carbohydrates 0.22g*
Proteins 0.12g*
Lipids 0.08g *
Energetic value 2kcal / 8.64kj *
* Vlera ditore nuk është përcaktuar.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biorga – Alphane Zinc”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART