- 6%

Biorela – Choco Prenatal

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,890 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biorela – Choco Prenatal

Biorela Choco Prenatal është një kombinim inovativ i vitaminave, mineraleve dhe baktereve probiotike për nënën dhe foshnjën, në formën e çokollatës së zezë të imët.

Vitaminat dhe mineralet

Formula përmban lëndët ushqyese të nevojshme për një shtatzëni të shëndetshme dhe për rritjen dhe zhvillimin e duhur të foshnjës, duke përfshirë acidin folik, hekurin dhe jodin.

Çokollate e zezë

Forma e çokollatës siguron qëndrueshmërinë dhe e bën të lehtë marrjen e saj.

One (1) bar contains Quantity % NRV*
HOWARU® Lactobacillus rhamnosus HN001™ 6 billion active bacteria **
Vitamin A 800 μg 100
Vitamin B1 1.1 mg 100
Vitamin B2 1.4 mg 100
Vitamin B3 16 mg 100
Vitamin B6 1.4 mg 100
Folic acid 400 μg 200
Vitamin B12 2.5 μg 100
Biotin 50 μg 100
Pantothenic acid 6 mg 100
Vitamin C 80 mg 100
Vitamin D 5 μg 100
Vitamin E 12 mg 100
Iodine 150 μg 100
Iron 7 mg 50
Firma

Biorela

Forma

Çokollatë

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biorela – Choco Prenatal”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART