- 20%

Bionike – Triderm Lenil+

Original price was: 2,050 Lekë.Current price is: 1,640 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Bionike – Triderm Lenil +

Krem për trajtimin simptomatik të dermatitit atopik,(irritues dhe alergjik) dhe seborrheik. Sinergjik me trajtimin e njëkohshëm medikamentoz, është i dobishëm për trajtimin e inflamacionit të lëkurës, veçanërisht kur është i një natyre ekzematoze. Veprimi antioksidues i një përbërësi aktiv të patentuar mbron lëkurën nga dëmtimi i qelizave të shkaktuar nga radikalet e lira, të cilat do të nxisin inflamacionin, duke e kundërshtuar atë. Falë veprimit të kombinuar të përbërësve qetësues dhe zbutës, ai promovon rivendosjen e shpejtë të ekuilibrit dhe integritetit të barrierës epidermale, duke reduktuar skuqjen, djegien dhe kruajtjen.

Udhëzime mbi përdorimin

Lexoni udhëzimet mbi paketim.

Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Furfuryl palmitate, glycerophosphoinositol, bisabolol, vitamin E acetate, phytosphingosine, 18 ß-glycirrethinic acid.
Excipients: emulsifiers, deionised and filtered water q.s. to 100.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Triderm Lenil+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART