- 20%

Bionike – Triderm Intimate larës intim antibakterial (pH 3,5)

Original price was: 1,410 Lekë.Current price is: 1,128 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pastrues intim i indikuar në rast të dobësimit të florës lokale

Me pH acid dhe bazuar në surfaktantë jo agresivë, rekomandohet në rast të dobësimit të florës bakteriale. Kundërvepron në mënyrë efektive çdo çekuilibrim në ekosistemin vaginal (menstruacionet, shtatzania, lindja) dhe promovon mbrojtje fiziologjike natyrore. Kryen një veprim efektiv qetësues, bakteriostatik dhe deodorant, falë përbërësve specialë aktivë që kundërshtojnë bakteret përgjegjës për formimin e aromës së keqe. Rekomandohet ne rastet e frekuentimit të ambienteve si pishina, palestra etj.

Përmban

 • Vaj esencial i rozmarinës: me një aromë të freskët, ka veti bakteriostatike, qetësuese dhe anti-inflamatore.
 • Alpha-Bisabolol: përbërës i vajit esencial të kamomilit, luan një veprim qetësues kundër acarimit dhe skuqjes.
 • Agjent deodorant/anti-erë: kundërvepron bakteret që shkaktojnë erë, duke kryer një veprim deodorizues.
 • Etiheksil Glicerina: derivat i glicerinës me veti antimikrobiale dhe deodorant.

I testuar per Nikel. Pa konservante. Pa gluten. Pa parfum.

Firma

Bionike

Linja

Triderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Aqua (water), sodium myreth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, lactic acid, glycerin, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, dimethyl phenylbutanol, hydrolyzed rice bran protein, coco-glucoside, caprylyl glycol, glycol distearate, PEG-7 glyceryl cocoate, pentylene glycol , bisabolol, rosmarinus officinalis leaf oil (rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil), polyquaternium-10, sodium lauroyl glutamate, ethylhexylglycerin, trisodium ethylenediamine disuccinate.

The list of ingredients is constantly updated. However, we invite you to refer to the ingredients on the packaging.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Triderm Intimate larës intim antibakterial (pH 3,5)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART