Bionike – Thiosoap pH 5,5

1,250 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bionike – Thiosoap pH 5,5
Pastrues i lëngshëm për pastrimin e lëkurës me akne dhe seborreike (fytyrë dhe trup). Kryen një veprim të ekuilibruar ri-acidifikues pa ndryshuar ekuilibrin hidrolipidik të lëkurës. Përmban një kombinim të ekuilibruar të substancave me një kapacitet të lartë balancues të sebumit.

 • Squfuri-rregullon sekretimin e sebumit
 • Lactic buffer- ribalancon pH e epidermës
 • Karboksimetilcisteinë– aminoacid squfuri me kapacitet balancues të sebumit

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni direkt në lëkurë ose hollojeni me ujë, më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Sulfur,Lactic buffer,Carboxymethylcysteine

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Thiosoap pH 5,5”

LART