- 20%

Bionike – Onix Onails solucion kundër kafshimit të thonjve

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,000 Lekë.

(Onix Onails Nail-biting solution 11ml)

Përshkrimi i Produktit

Solucion kundër kafshimit të thonjve dhe kutikulave

Falë veprimit me qëllim të dyfishtë, që sigurohet nëpërmjet ekstrakteve të bimëve të hidhura dhe pikante, zvogëlon tundimin për të kafshuar thonjtë dhe kutikulat.

E rekomanduar për personat që kanë zakon kafshimin e thonjve kur janë nervoz, në stres ose të mërzitur. Parandalon kafshimin e thonjve falë shijes së hidhur dhe pikante, duke siguruar një rritje natyrale të thonjve.

Përmban Quassia Amara extract,  Capsicum extract dhe Denatonium benzoate.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktin në thonj dhe në zonat përreth dhe lejoni të thahet. Përsëritni aplikimin disa herë gjatë ditës, sidomos pasi të keni larë duart. Nuk është i dëmshëm nëse bie në kontakt me mukozën orale.

Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

11ml

aqua (water), alcohol denat., capsicum frutescens extract (capsicum frutescens fruit extract), PEG-40 hydrogenated castor oil, quassia amara extract (quassia amara wood extract), denatonium benzoate, sodium hydroxymethylglycinate, lactic acid.

The list of ingredients is updated on a regular basis. However, please always refer to ingredients shown on the product package.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Onix Onails solucion kundër kafshimit të thonjve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART