Zbritje

Bionike – Hair Colouring Treatment

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Bionike Hair Colouring Treatment

Bojë permanente e bazuar në fitosterole dhe proteina bimore, e zhvilluar për të ofruar lyerje flokësh me performancë të lartë pa dëmtuar flokët dhe skalpin.

 • Ofron mbulim të plotë të thinjave
 • Rivitalizon ngjyrën natyre të flokëve
 • E përshtatshme për të lyer flokët në shtëpi

Përbërësit kryesorë

 • Proteinat e hidrolizuara të orizit kanë një efekt mbrojtës dhe hidratues, film-formues në kutikulën e flokëve.
 • Vaji i shegës ka një efekt rigjallërues dhe ushqyes në flokë.
 • Proteinat Cashmere kanë një efekt riparues dhe kondicioner në flokë

Kutia përmban

 • 1 krem ngjyrues 50 ml
 • 1 balsam mbrojtës 20 ml
 • 1 peroksid hidrogjeni 75 ml
 • 1 udhëzues përdorimi
 • 1 palë doreza

Nuk përmban

 • Gluten
 • Konservues
 • Amoniak
 • Resorcinol
 • Paraphenylenediamine

Udhëzime mbi përdorimin

Përpara përdorimit të produktit, lexoni me kujdes udhëzimet dhe ndiqni paralajmërimet e dhëna në paketim dhe fletëudhëzues. Kryeni testin e ndjeshmërisë së lëkurës 48 orë përpara çdo përdorimi të produktit.

Info. Shtesë

Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Nuanca

[1] Nero, [3] Castano Scuro, [4] Castano, [4.05] Castano Cioccolato, [4.18] Castano Cioccolato Fondente, [4.3] Castano Dorato, [4.5] Castano Mogano, [5] Castano Chiaro, [5.3] Castano Chiaro Dorato, [5.4] Castano Chiaro Ramato, [5.38] Castano Chairo Cioccolato, [6] Biondo Scuro, [6.05] Biondo Scuro Cioccolato, [6.3] Biondo Scuro Dorato, [6.34] Biondo Scuro Dorato Rame, [7] Biondo, [7.3] Biondo Dorato, [7.32] Biondo Caramello, [7.4] Biondo Ramato, [8] Biondo Chiaro, [8.3] Biondo Chiaro Dorato, [9] Biondo Chiarissimo, [10] Biondo Chiarissimo Extra

Crema colorante/Colouring cream/Color-Creme: aqua (water), cetearyl alcohol, ceteareth-30, ethanolamine, decyl oleate, propylene glycol, synthetic beeswax, sodium lauryl sulfate, toluene-2,5-diamine sulfate, 4-amino-2-hydroxytoluene, p-aminophenol, punica granatum seed oil, hydrolyzed wool, hydrolyzed rice protein, EDTA, 2-methylresorcinol, ascorbic acid, decylene glycol, sodium hydrosulfite, leuconostoc/radish root ferment filtrate, 1-naphthol, 4-chlororesorcinol, m-aminophenol, 2,4-diaminophenoxyethanol HCl.Rivelatore in crema/Colour revealer/Entwickler-Creme: aqua (water), hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, lauryl alcohol, ceteareth-30, ceteareth-20, etidronic acid, acetophenone, sodium stannate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Hair Colouring Treatment”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART