Bionike – Defence Sun Melting Cream (SPF 50+)

1,650 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bionike – Defence Sun Melting Cream (SPF 50+)

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli, për lëkurë normale në të thatë, madje edhe të ndjeshme. Ideale për fytyrën, me një teksturë të lehtë dhe rezistente ndaj ujit.

Krijuar për të siguruar mbrojtje të trefishtë:

 • Mbrojtje nga rrezet falë sistemit të filtrimit UVA-UVB
 • Mbrojtje  nga radikalet e lira të gjeneruara nga rrezatimi IR
 • Mbrojtje nga afatgjatë falë kompleksit special “PRO-RIPARIM” që forcon mekanizmat e mbrojtjes dhe riparimit të ADN-së

Përmban:

 • Niacinë e cila forcon mekanizmat e mbrojtjes dhe riparimit të ADN-së
 • Beta-Glucan e cila ofron mbrojtje nga radikalet e lira të gjeneruara nga rrezatimi IR
 • Vitamina E me veprim antioksidues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Aplikojeni përsëri çdo dy orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Acqua (water), ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, dibutyl adipate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, ethylhexyl triazone, C12-15tenyl benzoate, dicaprylyl carbonate, PVcolea, aluminum pentylene triazine, ocaprylyl carbonate, glycerin, aluminum pentylene glycerol, glycerin, glycerin, glyceryl pentyls niacinamide, cetearyl alcohol, tocopheryl acetate, sodium carboxymethyl beta-glucan, carnosine, caprylyl glycol, dimethicone, acrylates / C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, panthenol, allantoin, ethylhexylglyenedylcerin, xanthan gum, caprylhydroxamic acidis hydroxide, sodium hydroxide.
Nickel Tested. Preservative free. Gluten free. Fragrance free.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Defence Sun Melting Cream (SPF 50+)”

LART