- 20%

Bionike – Defence Body ReduXcell Body Slimming Booster

Original price was: 3,250 Lekë.Current price is: 2,600 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem trajtues i pajisur me 5 sfera masazhimi për të trajtuar celulitin që shfaqet në zona të ndryshme të trupit (bark, vithe, këmbë dhe krahë). Nuk përmban kafeinë.

Përmban

Kompleksin “AlgaForShape”: Kompleks i veçantë i bazuar në ekstrakte të algave të kuqe (Jania rubens), Coleus forskohlii dhe Fitoplankton.

 • Ka efekt lipolitik
 • Rregullon lipogjenezën
 • Përmirëson trofizmin e indit lidhës
 • Mbështet oksigjenimin përmes një efekti detoksifikues

Trokserutina e bartur nga Niosome: Flavonoid që vepron në kapilare dhe favorizon mikroqarkullimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat që kërkojnë trajtim 1-2 herë në ditë duke masazhuar derisa produkti të përthithet plotësisht. Aplikuesi special përmban 5 sfera masazhimi, të cilat përmirësojë efektivitetin, duke zvogëluar ndjeshëm shenjat e celulitit.

Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

aqua (water), dicaprylyl carbonate, butylene glycol, ethylhexyl palmitate, polyglyceryl-6 distearate, glycerin, pentylene glycol, glyceryl stearate, caprylyl glycol, cetearyl alcohol, jojoba esters, polyacrylate crosspolymer-6, acrylamide / sodium acryloyolimimylymerated , coleus forskohlii root extract, plankton extract, troxerutin, jania rubens extract, magnolol, honokiol, olea europaea fruit oil (olea europaea (olive) fruit oil), C13-14 isoparaffin, cetyl alcohol, potassium cetyl phosphate, polyglyceryl-3 beeswax, caprylhydroxamic acid, polyglyceryl-6 oleate, polyglyceryl-10 laurate, sorbitan palmitate, arginine ferulate, xanthan gum, laureth-7, trisodium ethylenediamine disuccinate, parfum (fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. In any case, please refer to the ingredients shown on the packaging.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Defence Body ReduXcell Body Slimming Booster”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART