Bionike – Acteen Sun Mattifying Cream (SPF 50+)

1,850 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bionike – Acteen Sun Mattifying Cream (SPF 50+)

Ideuar posaçërisht për lëkurën me tendencë akneike dhe papërsosmëri, me përmbajtje përbërësish aktivë që normalizojnë sebumin dhe lënë në fund një përfundim matifikues në fytyrë.

Krijuar për të siguruar mbrojtje të trefishtë:

 • Mbrojtje nga rrezet falë sistemit të filtrimit UVA-UVB
 • Mbrojtje  nga radikalet e lira të gjeneruara nga rrezatimi IR
 • Mbrojtje nga afatgjatë falë kompleksit special “PRO-RIPARIM” që forcon mekanizmat e mbrojtjes dhe riparimit të ADN-së

Karakteristikat:

 • Jo-komedogjen
 • Mbrojtje UVA-UVB-IR
 • Rezistent ndaj ujit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell.Aplikojeni përsëri çdo dy orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bionike

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Triazone, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Pentylene Glycol, Triacontanyl Pvp, Titanium Dioxide, Glycerin, Niacinamide, Lactobacillus Ferment, Tocopheryl Acetate, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Carnosine, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Butyrospermum Parkii Butter (Butyrospermum Parkii (Shea) Butter), Potassium Cetyl Phosphate, Ethylhexylglycerin, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, PEG-60 Almond Glycerides, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, Jojoba Esters, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Carbomer, Butylene Glycol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionike – Acteen Sun Mattifying Cream (SPF 50+)”

LART