Hot

Përshkrimi i Produktit

Bionika – Ellova

Ellova është një suplement ushqimor që ofron dozën ditore të rekomanduar të Myo-inositol dhe acidit Folik për të përgatitur trupin tuaj për një konceptim të shëndetshëm.

Ellova ka për qëllim të përmirësojë rregullsinë e cikleve menstruale dhe cilësinë e oociteve brenda 3 muajve nga marrja ditore. Prandaj rekomandohet marrja e saj për minimumi 3 muaj.

Ellova mund të merret deri në tremujorin e dytë të shtatzënisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza e rekomanduar ditore është 2 bustina në ditë / 12 orë njëra nga tjetra dhe larg vaktit ushqimor, për tu hedhur direkt në gojë ose për tu tretur në ujë, për të paktën 3 muaj.

Firma

Bionika

Mosha

20+

Forma

Bustina

Sasia

30

Myo-inositol; Bulking agent: Soluble corn dextrin; Flavoring agent: Natural orange flavor; Acidity regulator: Citric acid; Anti-caking agent: Silicon dioxide; Folic acid (pteroylmonoglutamic acid).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bionika – Ellova”

LART