- 25%

Biolane – Xhel qetësues për enjtje dhe dëmtime

Original price was: 1,520 Lekë.Current price is: 1,140 Lekë.

(Arnica Gel in Unidoses)

12 aplikime x 1 ml në rast dëmtimi ose enjtje.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Arnica Gel in Unidoses

Lehtëson shpejt ndjesinë e dhimbjes dhe ndihmon në zvogelimin e enjtjeve.

Rezultati: foshnja qetësohet.

Super-praktike! Formati me një doza është i ndashëm dhe mund të merret kudo me vete.

Ekonomik: secila dozë jep sasinë e duhur për kujdesin e një zone të dhimbshme.

Siguron një efekt të freskët, depërton menjëherë dhe nuk lë një film të yndyrshëm në lëkurë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në zonën e dhimbshme me një masazh të lehtë, derisa xheli të depërtojë.

Masat paraprake për përdorim:

 • Mos aplikoni në plagë dhe mukozë.
 • Mos e përdorni në rast të alergjisë së njohur ndaj ndonjë prej përbërësve.
 • Shmangni kontaktin me sytë.
Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Sasia

1ml, 12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Xhel qetësues për enjtje dhe dëmtime”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART