- 25%

Biolane – Xhel larës për flokët dhe trupin

1,050 Lekë

(Hair and Body Cleansing Gel)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Hair and Body Cleansing Gel

Praktike për larje, pa dehidratuar lëkurën e thatë ose atopike të foshnjës ose fëmijës.
Nivelet e larta të super-yndyrnave dhe agjentëve riparues të lipideve ndihmojnë në ushqimin dhe mbrojtjen e lëkurës së ndjeshme.
Formuluar me glicerinë (agjent ushqyes dhe zbutës), ndihmon në mbajtjen e ujit në epidermë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të vogël në lëkurë dhe flokë të lagur, fërkojeni duke shkumuar, shpëlani me ujë të bollshem, pastaj thajeni me kujdes.

Koha e banjos nuk duhet të jetë më shumë se 2 ose 3 minuta për foshnjat e porsalindura, për të parandaluar tharjen e lëkurës.

Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

350ml

Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

98% Of Ingredients Of Natural Origin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Xhel larës për flokët dhe trupin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART