- 25%

Biolane – Letra të lagura për fytyrë dhe duar (0m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

225 Lekë

(Lingettes Pocket)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Lingettes Pocket 

Hipoalergjik  dhe me një tolerancë të lartë ndaj lëkurës, pecetat për fytyrën dhe duar të Biolane mund të përdoren që nga lindja për të pastruar, rifreskuar dhe mbrojtur butësisht fytyrën dhe duart e foshnjës.
Të formuluara në pH fiziologjik dhe pa alkool, ato ruajnë ekuilibrin natyror të lëkurës dhe sigurojnë hidratim të qëndrueshëm.
Tekstura e tyre ultra-e butë dhe rezistente garanton pastrim shumë delikat.

Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Forma

Peceta

Sasia

20

AQUA, PERFUME, METHYLPROPANEDIOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, CETRIMONIUM CHLORIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE.

Pështypjet mbi produktin
 • 2
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  50%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Biolane – Letra të lagura për fytyrë dhe duar (0m+)
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Nuk mendoj se kane nje raport te mire cmim/sasi/cilesi

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART