- 50%

Biolane – Krem hidratues për fytyrën & trupin (0m+)

750 Lekë

(Face and Body Moisturising Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Face and Body Moisturising Cream

Kremi hidratues për fytyrën dhe trupin Biolane kufizon humbjen e ujit nga lëkura e thatë në shumë e thatë.
Formula 98% natyrale, e bazuar në vaj ulliri lë një film mbrojtës i cili ndihmon në luftimin e agresioneve të jashtme përgjegjëse për acarimet.
Tekstura e saj e lehtë, së bashku me aromën e saj të freskët dhe delikate, e bëjnë atë një kënaqësi të vërtetë për t’u aplikuar.
Rezultati: lëkura është më elastike dhe e qetësuar. Rehatia e saj është rivendosur.

 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • Hipoalergjik
 • Formulë pa aromë
 • Formuluar në pH fiziologjik
 • Pa alkool, pa sapun, pa paraben, pa fenoksietanol dhe pa ftalate.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një – dy herë në ditë në lëkurë të pastër në fytyrë dhe trup ,në veçanti në zonat e thata ose të irrituara.

Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Krem hidratues për fytyrën & trupin (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART