- 25%

Biolane – Krem hidratues, ushqyes i fytyrës (0m+)

510 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Nutri-Protective Face Cream

Hidraton intensivisht dhe ushqen thellë zonat e thata dhe reaktive të fytyrës së foshnjës.

Rezultati: Lëkura është e qetësuar nga acarimi dhe rigjen butësinë dhe komoditetin.

Një përgatitje me Cold Cream, formula e saj e bazuar në dyllin e bletës dhe vajin e bajames së ëmbël, lufton në mënyrë efektive thatësinë e lokalizuar dhe forcon barrierën natyrale të lëkurës.

Tekstura e saj e pasur dhe e butë aplikohet lehtësisht në zonat e dobësuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ose dy herë në ditë në lëkurë të pastruar dhe të thatë, në zonat e thata ose të ndjeshme të fytyrës.

 

Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA (WATER), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, COCOGLYCERIDES, COCO-CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE / POLYHYDROXYSTEARATE / SEBACATE, GLYCERIN, MAGNESIUM SULBATH, CERYCERIN, MAGNESIUM SULBA, OIL, MAGNESIUM SULDROUT, BRITISH, CERYCERIN, MAGNESFERMATE, PARUMROUT, BRITISH, OIL, PARUMROUT, BRITISH, OIL, CERYSPILBA, BETRUM, OIL, CERYSPILBA, BETRUM, ALMARUM PARKII (SHEA) BUTTER, LEVULINIC ACID, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SODIUM GLUCONATE, SODIUM LEVULINATE, TOCOPHEROL, O-CYMEN-5-OL, SODIUM DEHYDROACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL.

98% of ingredients of natural origin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Krem hidratues, ushqyes i fytyrës (0m+)”

LART