- 25%

Biolane – Detergjent për rrobat e bebes

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 937.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Detergjent për rrobat e bebes

Hipoalergjik dhe pastrues ekologjik për rrobat e foshnjave. Krijuar posaçërisht për të pastruar rrobat e foshnjës me kujdes maksimal për lëkurën e tij delikate.
• Formula e saj e butë zvogëlon rrezikun e acarimit nga mbetjet e rrobave në lavanderi.
• I zhvilluar për të përmbushur kërkesat e standardit ECOCERT, detergjenti Biolane siguron një produkt që respekton mjedisin.
– i biodegradueshëm
– bazuar në material aktiv me origjinë bimore
– pa aromë, pa fosfate, pa ftalate, pa fosfonate, pa glikol, pa sulfate, pa ngjyrosje, pa sodë

Udhëzime mbi përdorimin

Për larjet me dorë

Dozimi: hidhni 1 kupë detergjent (30 ml) në 4 litra ujë. Lani rrobat dhe më pas shpëlajeni tërësisht: uji i shpëlarjes duhet të jetë në të njëjtën temperaturë me ujin e larjes.

Për larjet në lavatriçe

Për njollat ​​e vështira vendosni pak detergjent mbi njollat në rroba pak para se ti lani.

Firma

Biolane

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

750ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Detergjent për rrobat e bebes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART