- 25%

Biolane – Detergjent për enët e bebes (0m+)

645 Lekë

Baby Dishwashing Liquid

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Baby Dishwashing Liquid

Pastron dhe dezifekton shishet dhe enët e foshnjës.

Rezultati: enët e foshnjës janë të pastra.

Baby Dishwashing Liquid është krijuar posaçërisht për të pastruar shishet e foshnjës dhe të gjitha enët e tij.

Certifikuar nga Ecocert®, formula e lartë  me agjentë pastrues me origjinë natyrore, garantohet të jetë e biodegradueshme.

Spraji garanton një shpërndarje të lehtë dhe optimale të produktit për një shpëlarje më të lehtë dhe lejon një dozë precize.

Udhëzime mbi përdorimin

Rrotulloni kapakun mbrojtës të vendosur nën pompë 45°. Spërkateni 2-3 herë brenda shishes ose tek enët. Shpëlajini me ujë të pastër.

Larja efikase nuk kërkon një sasi të madhe shkume.

Firma

Biolane

Forma

Shishe me spray

Sasia

250ml

30% and more: water; 5% or more, but less than 15%: alcohol vinegar *; less than 5%: amphoteric surfactants, perfume, preservative (sodium benzoate), also contains: sequestering agent; pH corrector.

98% of the total ingredients are of natural origin.

* 10% of the total ingredients are from Organic Farming.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Detergjent për enët e bebes (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART