- 25%

Biolane – Dermo-pediatrics hidratues për lëkura atopike (0m+)

1,050 Lekë

(Dermo-pediatrics Moisturizing Cream)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Moisturizing Cream

Kremi Hidratues Biolane Dermo-paediatrics është krijuar posaçërisht për rigjenerimin e lipideve dhe qetësimin e lëkurës shumë të thatë dhe me tendencë atopike të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël.
Me formulën me tolerancë shumë të lartë, ky krem ​​ofron një kompleks inovativ të përbërësve aktivë ushqyes dhe qetësues:

 • Fosfolipidet mundësojnë rigjenerimin dhe hidratimin e qëndrueshëm të lëkurës duke forcuar filmin e saj hidrolipidik.
 • Pro-vitamina B5 promovon në mënyrë efektive rigjenerimin e lëkurës.
 • Një kombinim i aminoacideve dhe mineraleve ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe ndjenjat e acarimit.
 • Me hydra-bléïne®, kombinimi i lipideve dhe proteinave të grurit kufizon humbjen e ujit (dehidratim) dhe vaji rimbush epidermën.

Karakteristikat

 • Testuar nën kontrollin dermatologjik
 • Formuluar në pH fiziologjik
 • Hipoalergjik
 • Dizenjuar posaçërisht për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike.
 • Pa aromë
 • Përhapet lehtë
 • Thithet menjëherë
 • Nuk lë shtresë të yndyrshme në lëkurë

Udhëzime mbi përdorimin

Çdo ditë: aplikojeni një ose dy herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë në fytyrë dhe trup, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të thata.
I përshtatshëm për foshnje, fëmijë dhe të rritur.

Firma

Biolane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Dermo-pediatrics hidratues për lëkura atopike (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART