- 25%

Biolane – Cicabébé 3in1

Original price was: 980 Lekë.Current price is: 735 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biolane – Cicabébé 3in1

Me efektshmëri të provuar *, parandalon dhe lehtëson çrregullimet e vogla të lëkurës tek foshnjat (thatësi e lokalizuar, acarim rreth gojës)

Rezultati: Lëkura e foshnjës është e hidratuar dhe qetësuar që nga aplikimi i parë.

Pa aromë dhe pa konservantë, ai vepron ndjeshëm në tharjen dhe acarimin e lokalizuar që nga aplikimi i parë.

Për thatësira të lokalizuara: vazelina, përbërësi kryesor, hidraton, ushqen intensivisht dhe izolon zonat e thatësirës.

Për irritimet periorale: kontributi i bisabololit dhe fitosterolit, përbërësit aktivë të njohur për vetitë e tyre qetësuese, lehtëson dhe riparon në mënyrë të efektshme irritimet.

Për krustat e qumështit: një formulë e pasur, ideale për zbutjen e lekurës dhe promovon eleminimin e skumave

Aplikuesi i tubetit lejon dozimin e saktë për aplikim në zonat e lokalizuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Sigurohuni që lëkura të jetë plotësisht e pastër para se të përdorni trajtimin. Vendoseni çdo ditë në zona të thata ose të irrituara, duke masazhuar lehtë.

Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA MICROCRISTALLINA, PARAFFIN, CETYL PALMITATE, BETA-SITOSTEROL, BISABOLOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – Cicabébé 3in1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART