Biolane – 2 in 1 Hair and Body Wash

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Biolane – 2 in 1 Hair and Body Wash

Pastron lëkurën e brishtë dhe flokët e foshnjës në një hap të vetëm.

Rezultati: foshnja është e pastër dhe e mbrojtur, lëkura e foshnjës mbetet elastike, e butë dhe e rehatshme.

Baza e saj shumë e butë e larjes pastron pa tharë dhe ruan ekuilibrin natyror të lëkurës.

Formula e saj parandalon ndjenjat e shqetësimit dhe ngushtësisë.

Testuar nën kontrollin oftalmologjik, ky xhel larës shumë i butë nuk i djeg sytë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të vogël të Biolane 2 në 1në lëkurën e lagur dhe lëkurën e kokës dhe shkumoni.

Shpëlajeni tërësisht, pastaj thajeni lehtësisht.

Info. Shtesë

Firma

Biolane

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml, 350ml, 750ml

AQUA (WATER), LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYTE.

97% of ingredients of natural origin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biolane – 2 in 1 Hair and Body Wash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART