Biogaia – Protectis baby drops

1,700 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

BioGaia Protectis baby drops

Një suplement ushqimor probiotik që përmban bakterin e patentuar të acidit laktik Limosilactobacillus reuteri që ndihmon mikroorganizmat e mirë të mbajnë një ekuilibër natyral në zorrë.

 • I sigurtë për përdorim afatgjatë
 • Një nga probiotikët më të sigurt dhe më të studiuar klinikisht tek foshnjat
 • Testuar në më shumë se 150 prova klinike
 • Rekomanduar nga pediatër në të gjithë botën

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 5 pika një herë në ditë.

Doza e rekomanduar nuk duhet të tejkalohet.

E rëndësishme: Tundeni mirë për 10 sekonda përpara çdo përdorimi për të përzier  bakteret me vajin. Rekomandojmë t’i jepni pikat me lugë.

Mos i shtoni pije ose ushqime të nxehta pasi kjo mund të dëmtojë bakteret e gjalla.

Firma

Biogaia

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Biogaia – Protectis baby drops”

Sunflower oil, medium chain triglyceride oil (palm kernel) dhe L. reuteri DSM 17938.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART