- 35%

Bioderma – White Objective Serum

3,217.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioderma White Objective Serum Night korrekton dhe parandalon pigmentimet. Ofron veprim parandalues, kunder njollave dhe zbardhues.
-Vitamina C, me clirim te ngadalte, vepron duke reduktuar numrin e pigmenteve te melanines qe jane ne epiderme.
-Veprimi intensiv peeling i acidit glikolik aktivizon eleminimin e qelizave, ul intensitetin e njollave kafe dhe rikthen shkelqimin ne fytyre
-Tekstura “”xhel”” eshte e kendshme dhe e fresket.

Pa parfum
Pa paraben

Aplikojeni ne darke para kremit tuaj te zakonshem. Mund te aplikohet edhe vetem tek njollat. Shmangni zonen rreth syve. Pas aplikimit mund te ndjeni pak pickime por kjo eshte normale per shkak te perberesve.

Firma

Bioderma

Linja

White Objective

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua, Alcohol Denat., Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Ascorbyl Glucoside, Butylene Glycol, Niacinamide, Lysine Azelate, Andrographis Paniculata Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hexapeptide-2, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides, Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate/VP Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Sodium Metabisulfite.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – White Objective Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART