- 35%

Bioderma – Sensibio Xhel-krem për konturin e syve

1,950 Lekë

(Sensibio Eye Contour Creme-Gel)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Bioderma Sensibio Eye contour Cream-Gel është një përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe zbutëse për konturin e ndjeshëm të syve.
Kompleksi i patentuar 18-Beta-Toleridine për lëkurat e ndjeshme rrit nivelin e tolerancës së lëkurës. Më e fortë, ajo është e mbrojtur ndaj faktorëve të jashtëm dhe bëhet më pak e ndjeshme.

Sensibio Eye Contour Gel zbut ndjesinë e diskomfortit dhe irritimit.
Tolerancë ekselente e syrit.
Pa konservantë, pa paraben, pa parfum.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 1 ose 2 herë në ditë në sy të pastruar më parë. Masazhojeni butësisht për një përthithje më të mirë.

Ju lejon të vini make-up.
E përshtatshme për përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Firma

Bioderma

Linja

Sensibio

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Polyethylene, Tridecyl Trimellitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Fructo-Oligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Glycyrrhetinic Acid, Rhamnose, Laminaria Ochroleuca Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Ehtylcellulose.
Active Ingredients: 18 béta-Toléridine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bioderma – Sensibio Xhel-krem për konturin e syve”

LART