Zbritje

Bioderma – Sensibio Tonik

(1 përshtypje mbi produktin)

910 Lekë1,680 Lekë

(Sensibio Toner)

Hiq

Përshkrimi i Produktit

Bioderma – Sensibio Tonik

Një locion qetësues dhe hidratues, që rrit efikasitetin e kujdesit për lëkurën.

Për të përmbushur nevojat specifike të lëkurës së ndjeshme, Sensibio Tonique përmban një përbërës aktiv që minimizon shfaqjen e papritur të skuqjes dhe ndjenjat e shqetësimit: Allantoinën e cila ndihmon në qetësimin e epidermës.
Kombinimi i Xylitol dhe Glicerinës rrit ndjeshëm fuqinë hidratuese.
Sensibio Tonique është ideuar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme, duke i garantuar asaj qetësim të menjëhershëm, rehati të mirëfilltë dhe tolerancë të lartë.

 • Tonifikon dhe freskon dhe qetëson lëkurën
 • Hidraton dhe përmirëson komoditetin e saj
 • Maksimizon efikasitetin e kujdesit për lëkurën

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni disa pika të tonikut në pëllëmbën e duarve ose në një tampon pambuku, aplikojeni në fytyrë dhe sy dhe masazhoni lehtë.

 

 

Info. Shtesë

Firma

Bioderma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml, 250ml

AQUA/WATER/EAU
GLYCERIN
XYLITOL
POLYSORBATE 20
MANNITOL
RHAMNOSE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT
PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL
ALLANTOIN
PROPYLENE GLYCOL
DISODIUM EDTA
CETRIMONIUM BROMIDE
SODIUM HYDROXIDE
CITRIC ACID.

Pështypjet mbi produktin
 • 2
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  100%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bioderma – Sensibio Tonik
 • Avatar

  Anonymous


  Shum i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×