Përshkrimi i Produktit

Ujë pastrues dhe heqës make up-i që respekton brishtësinë e lëkurave të ndjeshme.

Sensibio H₂O është i pari dhe i vetmi ujë micellar që përshtatet në mënyrë perfekte me lekurën: esteret e acidit yndyror, elemente përbërës të micellave, janë të ngjashme me fosfolipidet e membranës të qelizave të lëkurës dhe në mënyrë natyrale rindërtojnë filmin hidrolipidik të lëkurës.

 • Kombinon performancën dhe toleracën shumë të lartë.
 • Pastron dhe heq make-up nga fytyra dhe sytë.
 • Zbut dhe qetëson lëkurën e irrituar.
 • Jep një ndjesi të menjehershme freskie.
 • Pastron dhe make up rezistent ndaj ujit.
 • Pa shplarje

Një shishe Sensibio H₂O shitet çdo 5 sekonda në botë!!!!

 • Pa parfum
 • Pa alkool
 • Pa paraben
 • Hipoalergjik
 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në mëngjes dhe në darkë çdo ditë të javës.
Lageni një pambuk me Sensbio H₂O. Pastroni fytyrën dhe sytë. Riaplikojeni derisa pambuku të jetë i pastër.